Erika Fosterová sa vracia v novom thrilleri Temné hlubiny

Úspešný autor Robert Bryndza, ktorý má na konte bestsellery Dívka v leduNoční lov, napísal ďalší thriller Temné hlubiny. V hlavnej úlohe sa opäť predstaví sympatická Erika Fosterová a jej tím, ktorý rieši ďalšiu záhadnú vraždu. Knihu vydáva vydavateľstvo Cosmopolis, súčasť Vydavateľského domu Grada.

,,Niektoré tajomstvá  by radšej mali ostať hlboko skryté.“

Keď dostane detektív šéfinšpektorka Erika Fosterová tip, že kľúčový dôkaz vo veľkom drogovom prípade by mohol byť ukrytý v zatopenom lome na okraji Londýna, nariadi jeho prehľadanie. Z hlbín jej kolegovia vytiahnu nielen dôkazy k prípadu, ale aj kostru malého dieťaťa. Pozostatky sú rýchlo identifikované ako Jessica Collinsová. Sedemročné dieťa, ktoré plnilo stránky novín pred dvadsiatimi šiestimi rokmi.

Erika musí začať spájať črepiny z minulosti so súčasnosťou a noriť sa stále hlbšie do rodinných vzťahov Collinsových, aj do života vyšetrovateľky Amandy Bakerovej, ktorá si neprestala vyčítať, že zmiznutie dievčatka nedokázala vyriešiť. Erika čoskoro zistí, že toto vyšetrovanie bude jedno z najzložitejších a najnáročnejších v jej kariére. Niekto si totiž neželá, aby bol prípad vyriešený a urobí všetko preto, aby Erikine pátranie zastavil.

Kniha je vydaná v češtine a má 416 strán. V prípade záujmu si ju môžete zakúpiť tu.

 

Kto je Róbert Bryndza?

Robert Bryndza je britský autor žijúci trvale na Slovensku so svojím manželom Jánom. Z jeho prvého thrilleru Dívka v ledu sa predalo viac než dva milióny výtlačkov. Kniha bola  označená ako Wall Street Journal a USA Today bestseller a bola preložená do 29 jazykov. Okrem pútavej série detektívok je Robert Bryndza taktiež autorom romanticky a humorne ladených kníh.

 

Viac o autorovi zistíte na www.robertbryndza.com, na Twitteru @RobertBryndza či na Facebooku a Instagrame.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.