Inšpirácia na originálny vianočný darček pre knihomoľov

Vianoce sú už za rohom a vy stále nemáte vianočný darček? Inšpirujte sa týmto originálnym nápadom. Darček vyrobíte rýchlo, ľahko a za minimum peňazí.

Krabičku s poéziou dostal môj priateľ na Vianoce od kolegyne. Tento nápad sa mi natoľko páčil, že som sa o ňom rozhodla napísať.

Krabička s názvom ,,Good Night IT Poetry“ obsahovala niekoľko farebných zväzkov previazaných špagátom. Zväzky boli z látky alebo z baliaceho papiera. Z vnútornej strany zväzkov bol nalepený kancelársky papier.

Na každom zväzku sa nachádzala originálna básnička s IT tematikou.  Väčšinu básní som nepochopila, ale priateľa pobavili. 😀

 

Chceli by ste dostať takýto darček? Ja určite áno. Namiesto básničiek by mohli byť vnútri zväzkov citáty, úryvky z kníh, vianočné priania alebo vinše do nového roka. 🙂

Riadim sa podľa hesla – koľko kníh prečítaš, toľkokrát si človekom. Mám rovnako rada odbornú literatúru aj beletriu. Verím, že každá kniha v sebe nesie nejaké posolstvo, a preto sa v nich rada vŕtam a čítam medzi riadkami. Zaujímajú ma aj témy tvorivého písania a self-publishingu, keďže sama píšem a publikujem vlastné príbehy.